יום חמישי, 29 בינואר 2015

ספא לזוגות מאפשר לנו לברוח יחד עם אהובי ליבנו למקום אחר, מנותק מהמציאות השוטפת,  באווירה רגועה ורומנטית. הכניסה לספא הזוגי היא כמו נסיעה קצרה בחללית אל כוכב אחר, שבו אין טלפונים, אין עבודה, אין מטלות אין הסחות דעת, ולו לכמה שעות, ואנו פנויים לעצמנו ואל בני זוגנו. מנהלי ספא אמרלד, אחד מחמשת אתרי הספא הטובים בארץ על פי בדיקת אתר YNET, מסבירים על יתרונותיו של הספא לזוגות.


בריחה מבורכת מהשגרה

כל ביקור בספא הוא בילוי של בריאות, שלווה וחידוש מצברים, אם הוא נעשה לבד, עם חברים או בזוג. מה שמייחד בילוי זוגי בספא מכל בילוי אחר, הוא האפשרות לבלות יחד, הרחק מהמולת היום-יום השוחקת את האינטימיות הזוגית ומחליפה אותה ברשימת מטלות ושגרה.


ספא לזוגות בתל אביבהעמקת הזוגיות

כאשר הספא מוגדר כספא לזוג, הוא בנוי מראש בהתאמה, ומאפשר לבני הזוג להירגע ביחד, תוך תחושת פרטיות ואינטימיות שאין בשום מקום אחר. החלל המעוצב בהתאם, מגדיל את ההתכנסות פנימה, ומכניס את בני הזוג להלך רוח הנכון. האווירה הרגועה, טיפולי הגוף השונים המאפשרים לבני הזוג להירגע ולהשתחרר ממועקות ולחצים שליוו אותם עד כה, והתפאורה הרומנטית במתכוון, גורמים להעמקת הקשר הזוגי, גם בלי שהתכוונתם לכך.

ספא לזוגות לשמירה על זוגיות בריאה

שמירה על תקשורת פתוחה ועל אינטימיות חשובות מאין כמוהן כדי לאפשר לבני הזוג לשמר את אהבתם הראשונית זה לזה ואת המשיכה ההדדית ביניהם, ולבנות זוגיות בריאה ויציבה לאורך זמן. החוויה שמקבלים בביקור באתר ספא לזוגות מעצימה את בני הזוג, ביחד ולחוד, ומאפשרת להם להיזכר בסיבות שהביאו אותם להיות ביחד, ולחדש את האנרגיה הזוגית ואת התשוקה ביניהם. זוגות רבים שחוו את הבילוי הזוגי בספא לזוגות פעם אחת, שבים לבילוי זה שוב ושוב, ונותנים זה לזה בילוי ספא במתנה לכל אירוע אפשרי, כמו יום הולדת, יום נישואין, יום האהבה ועוד.


מה קורה בספא?

כל זוג המגיע לספא שהוא ספא לזוגות מקבל חדר, ויכול לבחור טיפולים מבין טיפולי הגוף השונים, כטיפול זוגי או טיפול יחיד, אותו טיפול או טיפולים זהים, במקביל או לחוד. המתחם כולו מציע אוירה רומנטית ומאפשר פרטיות ואינטימיות, כך שתשומת הלב של בני הזוג מופנית להתרגעות, להנאה וזה לזה. 
באתר שובר שי.

לחבילת ספא לזוגות


                                     

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה